Rozdíl mezi stavem naprosté ztráty soukromí a rozumným užíváním technologií může být 60 minut věnovaných nastavení vašich zařízení. Každý z nás je unikátní a jedinečnou bytostí a tuto pestrost maximálně vítáme a respektujeme. Proto i čas, který strávíme společně s Vámi, nebude přesně 60 minut, ale o něco více, či méně, dle Vašich preferencí.

Velkou nástrahou naší éry je to, že se k těmto 60 minutám velká většina lidí nikdy neprobojuje. A tak hledají důvody, proč je vlastně vše v pořádku a nic tak hrozného se neděje, pokud nás třeba náš telefon neustále poslouchá. Vždyť jde jen o cílení reklamy a tak proč raději nedostávat relevantní reklamu?

Jedná se však o velký omyl. Cílením reklamy sběr dat o nás nezačíná ani nekončí. Probíhá ovlivňování voleb a názorů, obchod s daty o nás bez našeho vědomí, sociální sítě zaznamenávají každý pohyb myši, každé kliknutí… Přitom je velmi snadné se z této sítě manipulací jednou provždy osvobodit. Chce to jen trochu odvahy.

Problematikou se zabýváme jako odborníci na informace a technologie desítky let. Jsme připraveni naši expertízu a získané zkušenosti uplatnit ve Váš prospěch.
Nabízíme Vám možnost své soukromí tady a teď začít důsledně řešit.

Smyslem našich konzultací je:

1. Společnou diskusí v odlehčené atmosféře zmapujeme Vaši situaci. Zjistíme potřeby, hodnoty, co Vás trápí, co byste chtěli zlepšit a co naopak zachovat.
2. Doporučíme kroky směřující k efektivnímu a rozumnému využivání technologií.
3. Společně tyto kroky budeme realizovat.
Budeme Vás podporovat, abyste neslevili ze svých odhodlání a cílů.
4. Vyhodnotíme účinnost
na základě zpětné vazby a dostupných dat.

Součástí konzultací jsou konkrétní kroky a doporučení, v případě potřeby i vzdálená asistence s nastavením Vašich zařízení. Opíráme se o osvědčené poznatky a zkušenosti (best practices). Přesto nerozdáváme zaručené univerzální rady ani nekážeme jedinou neměnnou „pravdu“. V otázce soukromí a informací neexistuje jedno správné řešení, „jedna velikost“ pro všechny.
Výsledkem naší společné aktivity je vyvážený dialog v osobní rovině, zaměřený právě na Vás a vaši jedinečnou situaci.


Můžeme odvést většinu práce za Vás a nebo vás jen postrčit správným směrem. Prvním krokem k řešení je úvodní konzultace. Jejím cílem je seznámení a stručné zmapování Vaší situace.

Objednání je snadné.

Začněte s námi novou kapitolu Vašeho života, strávenou v informačním klidu a rovnováze…


newsletterZůstaňme v kontaktu

Přidejte se k naší komunitě přátel, podporovatelů a sledujících. Bez vás naše práce nemá smysl.