Categories:

Vážení čtenáři, všichni asi známe biometriky jako otisky prstů, rozpoznání obličeje, oční duhovky a sítnice. Možná ne všichni už víme, že podobně jedinečným způsobem nás identifikují prodlevy mezi úhozy písmen na klávesnici nebo styl chůze. Ve spolupráci s vědci z Brněnské Masarykovy univerzity, laboratoře LSD (Laboratoř Sensorické Detekce) při Fi MUNI, dnes představujeme novou, zcela jedinečný produkt, v jehož srdci tkví biometrický snímač příští generace. Aplikace v technologické sféře slibuje zásadní zvýšení komfortu, efektivity práce, snížení stresu, ale i řadu dalších jedinečných výhod. O co se jedná?

Také vás unavuje zdlouhavé zadávání hesel, jen abyste odemkli pracovní plochu a mohli normálně pracovat? Představte si situaci, kdy stačí si k počítači posadit a on vás okamžitě rozpozná díky biometrickému senzoru. Pracovní plocha se odemkne dříve, než uchopíte myš. To vše v řádu milisekund.
Ano je to tak. V rámci globálního světového hnutí proti diskriminaci je konec i s diskriminací na poli biometrik. Prsty nebo duhovka jistě nepatří co do objemu mezi majoritní části těla a přesto je jejich zastoupení na trhu většinové. Situaci lze vnímat jako neférovou a diskriminační. Tedy přesněji řečeno taková byla, jelikož nový objev má potenciál vše obrátit vzhůru nohama. Ale ještě než náš malý technologický zázrak odhalíme, dovolte pár slov k metodice.

K celé záležitosti jsme přistupovali maximálně zodpovědně. Poctivě jsme vypracovávali studie, sbírali a vyhodnocovali „tvrdá data“ (tedy ve většině případů). Která část našeho těla je nejvíce podceňovaná? Kterým orgánem dnes kancelářský personál pracuje nejtvrději? Která tělesná soustava nejvíce trpí a obětuje? Výsledek vědeckého bádání je jednoznačný. Bez dalšího odkládání vám tedy představujeme výsledek a brzy snad nového krále biometrických produktů:

Smart židle Office Chair Ultra Smart(TM) s integrovaným biometrických skenerem lidských hýždí neboli pozadí. Ano i Vaše prdel je jedinečná! Znáte snad lepší způsob jak prokázat svoji identitu, než tak, že se posadíte do měkké, příjemné židle Smart Chair, která neustále kvalitu sezení monitoruje a přizpůsobuje svoji konfiguraci fyziologické realitě? Skenerem biometrického pozadí však produktová specifikace zdaleka nekončí.

Office Chair Ultra Smart(TM) je vybavena následujícími „cutting edge“ technologiemi:
– Vybrační vyzvánění s profily pro všech 99 genderů (spárování s telefonem pomocí LiFi)
– Protiskluzový povrch
– Asistent inteligentního sezení s hlasovou komunikací (automaticky přizpůsbí konfigurace židle aktuálnímu výkonu (výkonové sezení, odpočinek, prokrastinace…)
– Sada chytrých alarmů: Hemero-Alarm (TM), Fart Alarm, WC Alarm
– GPS navigace (již nikdy nezabloudíte ani v tom nejrozlehlejším open space)
– Zabudované Airbagy pro případ nehody při rychlé kancelářské jízdě
– Kolečka s titanovými ložisky
– Parkovací asistent(ka)
– Nadčasový multisex design

Nyní se zabudovaným COVID análním testem v ceně!!!


Neváhejte a předobjednávejte. Náš projekt jsme se rozhodli financovat prostřednictvím crowdfundingové kampaně, přispět můžete rovnou zde na našich stránkách. Pokud si příšpěvek nemůžete dovolit, zanechejte nám alespoň hezký vzkaz se smajlikem.


Vážení obchodní přátelé, vystavme stopku tomu nekonečnému stání u okýnek a přepážek všeho druhu. Usazením do židle v bance se identifikujete bankéři. Posazením na sedátko v MHD zaplatíte za jízdu. A posazením se na sedačku v autě aktivujete svůj profil řidiče. Sedátko na toaletě bude regulovat osvěžovací a splachovací proces (TM) zcela v souladu s vaší fyziologickou přirozeností. Vstupte do snové reality budoucnosti již dnes.

Mezi četné další výhody produktu patří v neposlední řadě monitoring kvality zažívání, ale i celkové tělesné kondice, ba dokonce výše životního standardu v závislosti na změně parametrů vašeho vzácného pozadí v průběhu života. Po připojení k internetu můžete veškerá data z chytrých senzorů sdílet s vašimi přáteli.
Office CHair Ultra Smart(TM) to je nová úroveň sezení. Dopřejte svému tělu to nejlepší a zvyšte pružnost pokožky vašeho pozadí až o 39,6 procenta!

Především však prosím neopomíjejme lidský rozměr celé záležitosti. Uvědomme si, jak dlouho jsme naše zadky podceňovali, týrali, styděli se za ně, používali jejich název jako sprosté slovo.
Najděte v sobě špetku soucitu a podpořte i Vy náš produkt. Dopřejme příští generaci pozadí život bez diskriminace, ponižování, nedůstojné existence na periferii naší tělesné soustavy. Zapojte se do kampaně a pomožte nám šířit pokrok, sdílejte informace s Vašimi přáteli. Posuňme a akcelerujme společně naše zadky, tam, kam bez diskuse patří – na první místo v žebříčku korporátních hodnot. Protože jen díky rokům jejich trpělivého sezení je umožněn náš kariérní růst. Objevte zadek jako ryzí srdce naší kancelářské identity. Vždyť primárně díky lezení do zadku nadřízeného jsme pracně vybojovali lepší místa. Učiňme tedy i tuto činnost příjemnější pro obě strany. Naše zadky, ti dříči a nosiči vody, zneuznaní géniové na pozadí, za to stojí. Tedy přesněji řečeno sedí.

S přátelským pozdravem „zadky vpřed!“
se s Vámi loučíme a těšíme se na zpětnou vazbu.

Kolektiv autorů Informační-svoboda.cz

1. dubna 2021

Tags:

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.