Categories:

Příjemný víkendový den. Jako každá krize, je i ta naše současná, „koronavirová“, příležitostí hledat nové cesty. Ve složitém labyrintu opatření, výroků a názorů se lze dopátrat a dopídit zástupců naší skutečné elity. Lidí, kteří ctí hodnoty jako svoboda, morálka a etika. Vzácných jedinců, kteří udrželi v těžké době rovnou páteř a neohýbají své názory ve prospěch zisku. Pojďme si několik z nich krátce představit.

Generál Andor Šándor

V rozhovoru odkazovaném níže pan generál ukázal vskutku elitní komunikační dovednosti ale i nesmírný přehled o celosvětové situaci, hodný bývalého šéfa vojenské rozvědky. Velmi přesně pojmenoval řadu klíčových fenoménů, které se v naší společnosti bezpochyby nacházejí, ale jsou povětšinou cíleně ignorovány velkými médii.

Vyberme jeden komentář za všechny „Jestliže je Covid-19 takový problém, tak jak to, že se nespojí nejchytřejší lidé světa, aby problém vyřešili? Naopak, je tu závod, kdo vyrobí vakcínu nebo léky, aby zase vydělali obrovské peníze.“

https://www.kupredudominulosti.cz/sandor-andor-5d-george-orwell-genialne-popsal-kam-dnes-smerujeme-v-cem-se-uz-vlastne-nachazime/

Profesor Peter Staněk

Profesor Peter Staněk jako dlouholetý vedoucí pracovník Slovenské akademie věd patří mezi několik málo lidí, kteří dokáží propojovat nejmodernější poznatky z celé řady oborů. Jedná se o špičkového odborníka nejen v oblasti ekonomiky, který naprosto otevřeně mluví o existujících problémech a předkládá brilantní analýzy. Dodejme ještě pro zajímavost, že se mu podařilo předpovědět ekonomickou krizi, která začala v letech 2019/2020.

https://www.kupredudominulosti.cz/stanek-peter-1d-vsechny-studie-se-shoduji-ze-na-planete-by-nemelo-byt-15-miliard-lidi-ale-optimalne-asi-15-2-miliardy/

Mudr. Jan Hnízdil

Doktor Hnízdil je stálicí naší scény a nesmiřitelným obhájcem zdravého rozumu. V diskusi odkazované níže volá zejména po racionálním chování a uklidnění lidí namísto neustálého hysterického strašení smrtí, nemocnými. Je zastáncem lokálních proporcionálních opatření.

https://cnn.iprima.cz/lekar-hnizdil-testovani-je-hon-na-zdrave-lidi-vlada-by-mela-pouzivat-rozum-11047

Soňa Peková

Naše přední viroložka a špičková odbornice na poli molekulární genetiky odvážně šíří jiný než mainstreamový pohled na onemocnění způsobené virem SARS-COV-2 a tím zcela zásadně přispívá k tolik potřebné otevřené diskusi ve společnosti.

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/103250/sona-pekova-covid-do-vanoc-opravdu-zmizi-vyrazne-zeslabl-je-tu-silenstvi-potvrzuje-se-ze-neni-z-prirody.html

Neurolog Martin Jan Stránský

Martin Jan Stránský je pokračovatelem slavné rodiny Stránských. Bohatá vědecká a lékařská praxe ze země za oceánem je snad důvodem, proč jeho názory působí jako svěží vítr v našich stojatých vodách. Vyslechněte si názory člověka, který dokáže číst aktuální trendy ve vývoji společnosti s lehkostí vlastní rodině, která stála za založením Lidových novin a zastávala ministerské posty v období první republiky.

https://www.kupredudominulosti.cz/martin-jan-stransky-myslenkova-past-soucasne-krize-z-pohledu-neurologa/

Ve světě globální agendy „Velkého resetu“, kdy nás s největší pravděpodobností postupně čeká digitální „očkovací průkaz“ vedoucí k plně digitální identitě (namísto občanky), transformace celého průmyslu jako nezbytnost ve stavu krize a následující řada technologií a opatření omezujících naše svobody (5G a další nástroje sledování a sběru dat o nás), je třeba vysoce ocenit fakt, že uvedení odborníci mají odvahu o realitě mluvit bez příkras. Jsou naší skutečnou morální elitou.

— MR

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.